Czech diamond tools producer

Why choose us?

WE PRODUCE

Our main goal is to make and to customize our diamond tools according to the needs of our customers.

WE SELL

We offer not only our own products, but also tools and machines from the best european stone and construction industry suppliers.

WE REPAIR

Thanks to our technologies, we are able to renovate your older tools – cheaper than the new ones while maintaining quality.

About us

Firma CZ-DIAMANT-D, s.r.o. vznikla v roce 1992 a její hlavní činností po celou dobu své existence je výroba a renovace diamantových nástrojů pro zpracování kamene, stavebnictví a keramický průmysl a jejich následný prodej na úrovni maloobchodní i velkoobchodní. Cílem firmy je dodávat vhodné a kvalitní profesionální diamantové nástroje, včetně speciálních atypických produktů. Všem našim klientům se snažíme vyhovět dle jejich požadavků a potřeb a tím následně optimalizovat jejich výrobní náklady. Dlouholeté zkušenosti v oboru, dokonalá znalost problematiky řezání diamantovými nástroji a odborný non-stop zákaznický servis – to vše nám umožňuje pružně a rychle reagovat na požadavky všech našich klientů.

Za vznikem společnosti CZ-DIAMANT-D,s.r.o. stojí pan Ing. Jan Mikulecký společně za účasti zahraniční společnosti Diamant-D, s.p.A. V roce 1993 vznikla její pobočka za majoritní kapitálové účasti italské strany. Realizace podnikání v té době probíhala v pronajatých prostorách ve skladištní oblasti v Hradeci Králové. Následně až do roku 2010 probíhal postupný odkup obchodních podílů až do doby, kdy se jediným vlastníkem stala česká strana. V roce 2008 se společnost CZ-Diamant-D zavedla systém řízení managementu jakosti dle normy ČSN EN ISO 9001:2001 pro zdůraznění kvality naší činnosti a naší základní myšlenky podnikání. Všichni naši pracovníci jsou zaškoleni aby byli schopni poskytovat co nejkvalitnější služby. Naše výrobky jsou řádně atestovány příslušným zkušebním úřadem. Díky kvalitě svých nástrojů a služeb společnost CZ-Diamant-D získala celorepublikovou působnost. Po celou dobu existence se naše společnost zabývala zprostředkováním a poradenstvím v oblasti diamantové techniky a strojů. Díky našim zkušenostem jsme Vám schopni zajistit kompletní poradenství včetně dodávek strojů od renomovaných zahraničních výrobců.

Latest news

Contact us